Të rinjtë paqendërtues aktivë lobojnë per komunitete të sigurta.

Workshop ne Bashkine Gramsh & Njesine Administrative Pishaj -“Te rinjte paqja dhe siguria”

Date

Sht 29 2022
Expired!

Time

10:00

Location

Pallatti I kultures-Gramsh

Organizer

Woman Center for Development and Culture Albania (WCDCA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *