Të rinjtë paqendërtues aktivë lobojnë per komunitete të sigurta./Workshop ne Njesine Administrative Hotolosht & Lunik -“Te rinjte paqja dhe siguria”

Date

Sht 16 2022
Expired!

Time

10:00

Location

Qendra kulturore-Librazhd

Organizer

Woman Center for Development and Culture Albania (WCDCA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *