“Te Rinjte per nje shoqeri me Diversitet, Barazi dhe Tolerance”

Takimet dhe internshipet me ADRA Albania kane si qellim te ofrojne per studentet qe perfundojne ciklin e studimeve Master, te aplikojne praktiken e punes ne kuadrin e projekteve te ADRA si edhe te fuqizoje rinine sipas vlerave dhe dimensionit Europian duke u krijuar hapesira ku mund te informohen per ceshtje qe prekin jeten e tyre, te nderveprojne, te ndihen me aktiv si edhe te promovojne diversitetin si vlere e nje shoqerie bashkekohore

Date

Sht 15 2022
Expired!

Time

09:00 - 13:00

Location

Ne ambjentet e ADRA Albania

Organizer

ADRA Albania

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *