“Think Bike” workshop

Jemi bisedime me Ambasadën Hollandeze dhe organizatën Dutch Cycling Embassy për organizuar një workshop Tiranë me pjesëmarrje rinjsh, grupesh interesi, pushteti lokal. Qëllimi i workshopit është promovimi i përdorimit biçikletave si mjet transporti i qendrueshëm jetën e qytetit, veçanërisht tek rinjtë<span class="EOP SCXW268337767 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Pri 25 - 30 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Pallati i Koncerteve

Organizer

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Qytetit Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *