Tirana Bike

Trajnime ne gjimnaze per kulturen e ciklizmit ne Tirane. Kurimi I shtigjeve dhe itenerareve, regjistrimi ne aplikacion. Bicikletat me qera, dyqanet, uljet per studentet, edukimi mbi sigurine rrugore dhe organizimi I grupeve per vizitat e itenerareve te Tirana Bike, duke promovuar ciklizmin dhe sportin ne rini.<span class="EOP SCXW92781453 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Mar 01 - 31 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Pallati i Koncerteve

Organizer

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Qytetit Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *