Tirana Ecën- Vrapon, Pedalon

Gara Virtuale.Cdo garues i regjistruar ne platformen STRAVA regjistron automatikisht kohen personale ne tre kategori: ecje,vrap dhe pedalim per te shpallur dhe ndare cmime per tre garuesit me te mire ne fund te cdo muaji.<span class="EOP SCXW38047902 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Jan 01 - 31 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Sheshi Skenderbe
Tirana, Albania
Category

Organizer

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Qytetit Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *