Tirana me Tru dhe Trup/ 8 Trajnime Peer to Peer (Trajnime per Edukatoret Bashkëmoshatar)

Date

Tet 02 2022
Expired!

Time

09:00 - 16:00

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Organizer

Rrjeti i organizata Zeri i te Rinjve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *