Tirana me Tru dhe Trup Forumi i parë Qeverisë së Nxënësve të Shkollave të Tiranës për promovimin e shëndetit nëpërmjet Edukimit Bashkëmoshatar

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Date

Dhj 13 2022

Time

14:00

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Organizer

Rrjeti i organizata Zeri i te Rinjve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *