Tirana me Tru dhe Trup/ Kick Off meeting “Tirana me tru dhe trup”- Aktiviteti lancues i projektit

Date

Qer 30 2022
Expired!

Time

10:00

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Organizer

Rrjeti i organizata Zeri i te Rinjve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *