Trajnim mbi instrumentet dhe metodat që të rinjtë mund të përdorin për të promovuar diversitetin

Date

Qer 25 2022
Expired!

Time

10:00

Location

Elbasan

Organizer

ICC

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *