Trajnim për praktikantët fitues të projekteve FF dhe App

Praktikantëve fitues u ofrohen trajnimetMenaxhim projekti”, “Kërkimi shkencordhe Bazat e programimit për Android dhe Ios mënyrë zhvillojnë sa mirë idenë kanë për projektin gjatë praktikës tyre<span class="EOP SCXW207573353 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Jan 17 2022 - Mar 27 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Sheshi Skenderbe
Tirana, Albania

Organizer

DPBNJTZH dhe APR
Phone
DPBNJTZH dhe APR

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *