Trajnimi i mesuesve te gjimnazeve te perzgjedhura mbi temat: EMI si instrument per zhvillimin e aftesive te larta mendore dhe EMI si mjete krijues dhe shprehes i pikepamjeve dhe qendrimeve

Date

Qer 21 2022
Expired!

Time

14:00 - 16:00

Location

Ambjentet e QTAL

Organizer

QTAL (Qendra Tradite Art Libra)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *