Trajnimi i mësuesve të gjimnazeve të përzgjedhura mbi temat: Përdorimi i Edukimit për Median dhe Informim (EMI) dhe krijimi dhe menaxhimi i një klubi leximi

Date

Qer 16 2022
Expired!

Time

14:00 - 18:00

Location

Ambjentet e QTAL

Organizer

QTAL (Qendra Tradite Art Libra)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *