Trajnimi i nxenesve te shkollave te perzgjedhura mbi temat Edukimit per Median dhe Informimin EMI dhe gjuha e urrejtjes dhe debati konstruktiv.

Date

Qer 16 2022
Expired!

Time

12:00 - 16:00

Location

S.Stavaleci, I.Qemali, S.Nuri

Organizer

QTAL (Qendra Tradite Art Libra)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *