Vdekja e Skënderbeut

Aktivitet Muzeun Historik Kombëtar pavijonin kushtuar heroit tonë kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeut, me studentë shkollave mesme, ku do flasim mbi vepren dhe jeten e Skënderbeut dhe rëndësinë e tij.<span class="EOP SCXW166350876 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Jan 17 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Sheshi Skenderbe
Tirana, Albania

Organizer

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Qytetit Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *