Veprat dhe krijimtaria e Agollit të pasqyruara në kinematografi

Një përmbledhje e veprave autorit Agolli dhe emri ai la pas letërsi dhe  kinematografi.<span class="EOP SCXW17286052 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Shk 21 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Sheshi Skenderbe
Tirana, Albania

Organizer

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Qytetit Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *