We Make Democracy

Është një projekt ndërkombetar që synon të pajisë oraganizatat rinore me njohuri dhe mjete relevante, për të inkurajuar dhe menaxhuar diversitetin, qytetarët aktive dhe iniciativat demokratike.

Date

Maj 13 2022
Expired!

Time

10:00

Location

Mjediset e TEYC

Organizer

Perspektiva

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *