Workshop 1 ditor – për shkëmbim idesh dhe eskperiencash – Memorandumi i Binjakëzimit “Green Youth” ndërmjet 2 shkollave

Date

Sht 23 2022
Expired!

Time

11:30 - 14:30

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Organizer

Qendra e Studimeve dhe Zhvillimeve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *