Workshop on gender, youth and climate change

Qellimi i ketij eventi eshte zhvilloje një Thirrje për Veprim për Barazinë Gjinore, Ndryshimet Klimatike dhe Mjedisin që do t’u prezantohet institucioneve kyçe dhe do të shërbejë si kontribut në zhvillimin e Strategjisë Kombëtare për Reduktimin e Rrezikut nga Fatkeqësitë.

Date

Qer 10 2022
Expired!

Time

14:00 - 17:00

Labels

Salla "Create"

Location

Salla CREATE, TEYC

Organizer

UN Women, OSCE, REC Albania

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *