Workshop – ‘Përfshirja e komunitetit në vendimarrje dhe precesin e dizajnit’

Date

Sht 16 2022
Expired!

Time

10:00 - 11:00

Labels

Salla "Create"

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Organizer

The Gates of Horn and Ivory

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *