“Workshop” Rebecca Björling

➡️THIRRJE E HAPUR

Thirrje e hapur për kërcimtarë, koreograf, aktorë, profesionistë dhe studentë të interesuar në dans bashkëkohor, me koerografen Suedeze Rebecca Björling.

Punëtoria e dansit do të mbahet tek REJA – the CLOUD me 02 Qershor nga ora

11:00- 13:00 pm.

Të interesuarit të na kontaktojnë për regjistrimet tek @reja.al

Date

Qer 02 2022
Expired!

Time

10:00 - 13:00

Location

Instalacioni “Reja” , Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë

Organizer

Organizer Name

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *