Workshop te rinjte e diaspores nen titullin “OriginAL”.

Tema e workshop: aktivizmi dhe vullnetarizmi rinor

Date

Gus 19 2022
Expired!

Time

18:00 - 20:00

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Organizer

organizata GERMIN dhe TEYC

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *