YOUth Active Workshops në shkollen “Besnik Sykja” ne Tiranë me teme “Aktivizimi dhe zgjerimi i grupeve të “Super Vullnetarëve”

Date

Sht 22 2022
Expired!

Time

12:00 - 15:00

Location

Shkolla e Mesme Besnik Sykja

Organizer

EPOKA E RE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *