YOUth Active Workshops në shkollen ” Sami Frasheri” ne Tiranë me teme “Aktivizimi dhe zgjerimi i grupeve të “Super Vullnetarëve”

Date

Sht 20 2022
Expired!

Time

12:00 - 15:00

Location

Shkolla Sami Frasheri Tirane

Organizer

EPOKA E RE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *