Zhvillimi i konkursit të idesë më të mirë mes të rinjve të shkollave të përzgjedhura duke patur në fokus, natyrën,trashegemine kulturore

Date

Qer 14 2022
Expired!

Time

10:00 - 12:00

Location

gjimnazi “Meridian+” Tiranë

Organizer

Qendra e Studimeve dhe Zhvillimeve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *